Kurumsal Pastalar

Firmanızın kurumsal etkinlikleri, partileri, açılışları, kokteylleri, seminerleri, lansmanları, eğitimleri, kutlamaları için butik pasta hizmetleri sunuyoruz. Kadıköy’ün en güzel mekanlarından Bon Dia Patisserie Cafe olarak sadece cafe hizmetlerimizle sınırlı kalmıyor, organizasyonlarınızı pastalarımız ve ikramlarımızla daha lezzetli hale getiriyoruz.

Şirket kimliğini yansıtacak, özel gün ve tarihleriniz için logo renklerinize ve sloganlarınıza, taleplerinize sadık kalarak hazırladığımız pastalarınızı belirttiğiniz saatte ve taptaze şekilde sizlere ulaştırıyoruz.

Doğallığı, ev yapımını, lezzet kalitesini ve sağlığı korumayı prensip haline getirdiğimiz butik pasta hizmetlerimizde kurumsal pastalar için özenle çalışarak fark yaratıyoruz. Alanında deneyimli ve marifetli ustalarımız doğal malzemelerden kurumsal pasta tasarımlarını yaratıcılıklarını katarak hazırlıyorlar. Sizlere sadece bu keyfi yaşamak kalıyor.

“Kurumsal Pasta Tasarımları İçin Bon Dia…”

Bağdat Caddesi, Şaşkınbakkal, Suadiye, Caddebostan, Kadıköy kurumsal pasta siparişleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.  Danışmanlarımızdan kurumsal pasta fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.