Bon Dia Patisserie Cafe

Lezzetli Menüler, Butik Pasta Hizmetleri, Ev Sıcaklığında Bir Mekan…

Bon Dia Patisserie Cafe

Bağdat Caddesi’nin en iyi cafe ve butik pastacısı olma hedefiyle kurduğumuz Bon Dia, 2 üniversite arkadaşının okul yıllarından beri birlikte patisserie açma hayalleri ile ilk adımını attı. Bu hayalimizi gerçekleştirmek için yurt dışında gıda işletmeciliği ve üretimi üzerine eğitimler aldık. İş dünyasında farklı alanlarda çalıştıktan sonra hayallerimizin peşinden gitmeye karar verdik ve tekrar bir araya geldik.

Butik Pasta & Kahvaltı & Patisserie konsepti ile Kadıköy Suadiye Mahallesi’nde işletmemizi açtık. İnsanların kendilerini evlerinin sıcaklığında hissedebilmeleri için mekanımızın mimarisini ev rahatlığında yapmaya çalıştık. Dinlendirici renkler, rahat oturma alanları çıkış noktamız oldu. İnsanların kitap okuyarak, kutu oyunları oynayarak, resim yaparak keyifli ve hoş zaman geçirebilecekleri bir mekan yarattık.

Bon Dia Cafe

Doğal Malzemeler & Sağlıklı Tarifler

Taze meyve ve sebzeler kullanılarak hazırlanan yemekler, katkı maddesi içermeyen pastalar, ev yapımı dondurmalar.

Bon Dia Özel Lezzetler

Bon Dia’nın Özel Lezzetleri

Bon Dia Patisserie Cafe olarak ürünlerimizde doğallığa dikkat ediyor ve bütün ürünlerimizi kendimiz yapıyoruz. Kahvaltı ve pastalarımızın lezzetine güveniyor, her biri ev yapımı ve özenle seçilmiş kahvaltılıklar, taze sıkılmış meyve suları, tap taze şarküteri ürünleri ve geleneksel Türk mutfağı lezzetlerimizle güne mutlu başlamanızı sağlıyoruz.

Özenle hazırladığımız menümüzde meşhur kahvaltımızın dışında; tatlı ve tuzlu krepler, pancake burgerler, Avrupa mutfağından quesadilla, Wrap gibi lezzetler, enfes tatlılar, ev yapımı dondurma, mis gibi kahveler sunuyoruz. Mekanımızda rahat etmenizi arzu ediyoruz.

Bağdat Caddesi’nin En İyi Mekanı

Geniş bahçesi, ev sıcaklığında dekore edilmiş iç mekanı, güler yüzlü çalışanları ve özlemini çektiğiniz lezzetleri ile Bon Dia.

Butik Pasta Hizmetleri

Bon Dia Patisserie ve Cafe olarak aynı zamanda doğum günü, nişan, düğün, baby shower, yeni doğan, açılış kokteyl, iş toplantıları, anneler ve babalar günü, sevgililer günü, yılbaşı kutlamaları ve diğer özel günleriniz için kişiye özel tasarım pastalar, tatlı ve tuzlu atıştırmalıklar hazırlıyoruz.

İş yemekleriniz ve kahvaltılarınız için masanızı hazırlıyor aynı zamanda düzenleyeceğiniz sürpriz doğum günü partileri için kafemizden yararlanmanızı sağlıyoruz. Size sadece pastalarımızın ve ikramlarımızın tadına bakmak kalıyor.

Bon Dia Size Lezzetli Günler Diliyor…

Butik Pasta Hizmetleri