dogum-gunu-pastasi

Bağdat Caddesi’nin en iyi butik pasta hizmetlerini veren mekanı Bon Dia Patisserie Cafe olarak yıl boyu size ve sevdiklerinize özel pasta tasarımı yapmaya devam ediyoruz. Çocuk ve yetişkin doğum günlerine özel pasta sunumları ile sevdiklerinizi mutlu etmenizi sağlıyoruz.

Taptaze meyveler, doğal ve kaliteli çikolatalar, günlük sütler kullanarak hazırladığımız doğum günü pastalarına sevdiklerinizin ilgi alanlarına, hobilerine, beğenilerine göre tasarımlar yapıyoruz. Butik pasta hizmetlerimiz arasında:

  • Kız çocuk pastaları
  • Erkek çocuk pastaları
  • Yetişkin pastaları yer alıyor.

Çocuk Pastaları

Çocuklarınız için ilgi alanlarına özel pasta tasarımları yapıyoruz. Araba, taraftar, çizgi film, Barbie, oyuncak ev ve daha nicesi… Vereceğiniz fikirlerle çocuğunuzu mutlu edecek lezzetli ve sağlıklı pastaları sizin için tasarlıyoruz.

Çocuk Doğum Günü Pastası
Çocuk Doğum Günü Pastası
Çocuk Doğum Günü Pastası

Yetişkin Pastaları

Yetişkin doğum günleri için hem şık hem de lezzetli pasta tasarımları sunuyoruz. Sürprizlerinizin dostlarınızın yüzünü güldürmesini sağlıyor, kişinin beğenilerine göre pastalarınızı hazırlıyoruz.

Doğum Günü Pastası
Doğum Günü Pastası
Doğum Günü Pastası

“Doğum günleriniz için Bon Dia’dan butik pasta hizmetleri.”

Doğum günü partilerinizin dört dörtlük olması için tatlı & tuzlu kurabiye, çikolata, macaron, draje ikramlıklarımızın da tadına bakın, lezzet dolu bir doğum günü planlayın…

Bağdat Caddesi, Şaşkınbakkal, Suadiye, Caddebostan, Kadıköy doğum günü pasta siparişleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.  Danışmanlarımızdan doğum günü pasta fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.