Açılış Kokteyl Pastaları

Firmalarınızın, bayilerinizin, işletmelerinizin açılışları; şirketinizin kokteyl, parti, kutlama organizasyonları için butik pasta hizmetleri sunuyoruz. Bon Dia Patisserie Cafe olarak açılış kokteyl pastalarımız ile etkinliklerinizi daha lezzetli hale getiriyoruz.

Firma kimliğini yansıtacak, logo renklerinize ve sloganlarınıza sadık kalarak hazırladığımız pastalarımızı açılış gününe özel olarak taptaze şekilde sizlere sunuyor ve konuklarınızı memnun etmenizi sağlıyoruz.

Müşterilerimize her zaman lezzet, sağlık ve beslenme açısından en kaliteli ürünleri tattırmayı prensip haline getirdiğimiz için kurumsal açılış ve kokteyllere sunduğumuz butik pasta hizmetleriyle de fark yaratıyoruz. Alanında deneyimli ve marifetli ustalarımız doğal malzemelerden günlük pastalar hazırlıyorlar. Diğer pasta hizmetlerinden ayrılan bu özellikle kıvam ve lezzet olarak daha sağlıklı ve kaliteli bir pasta keyfi yaşamanız sağlanıyor.

“Bon Dia Özel Organizasyonlarınızda Da Yanınızda…”

Bağdat Caddesi, Şaşkınbakkal, Suadiye, Caddebostan, Kadıköy açılış kokteyl pasta siparişleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.  Danışmanlarımızdan açılış kokteyl pasta fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.